Ar vēl nebijušiem panākumiem Baltijas Basketbola līgas (BBL) čempionāta sezonu noslēdz BK “Jūrmala” komanda – pirmo reizi komandas pastāvēšanas laikā izcīnot sudraba medaļas un vicečempiones titulu. Iepriekšējo reizi kāds no Latvijas basketbola klubiem BBL finālā iekļuva 2015. gadā.

Komanda, kas tika nokomplektēta pēdējā brīdī, visas sezonas laikā demonstrējusi teicamu sniegumu galvenā trenera Mārtiņa Gulbja vadībā gan “OlyBet” Latvijas, gan BBL čempionātos.

Jo īpaši veiksmīgu sezonu ar spraigām cīņām laukumā Jūrmalas komanda aizvadījusi BBL čempionātā. Visa čempionāta gaitā tika piedzīvoti tikai divi zaudējumi: izbraukuma spēlē pret “Šiauliai” (Lietuva) komandu ar četru punktu deficītu un izslēgšanas spēļu laikā ar diviem punktiem piekāpjoties “Tarty University” (Igaunija) komandai, kam divu spēļu summā nebija izšķirošas nozīmes.

Vissmagākā cīņa norisinājās fināla spēlēs, kad mūsējie savā laukumā uzņēma Pasvales (Lietuva) “Pieno Žvaigždes” komandu. Lai gan pirmās finālspēles pirmais puslaiks noslēdzās ar “Jūrmalas” komandas divu punktu pārsvaru, spēles izskaņā mājinieki atzina lietuviešu pārākumu jau ar 18 punktiem. Astoņas dienas vēlāk Pasvalē norisinājās atbildes mačs, kurā zelta medaļas mūsējiem varēja nodrošināt tikai komandas uzvara ar 19 punktiem. Diemžēl arī šajā reizē spēles scenārijs izrādījās stipri līdzīgs, ko piedzīvojām Jūrmalā: pirmā puslaika izskaņā komandas atpūtā devās ar viena punkta pārsvaru “Pieno Žvaigždes” komandai, taču atlikušajās ceturtdaļās atspēlēt pirmajā spēlē zaudēto punktu pārsvaru izrādījās neiespējami. Lietuvas komanda svinēja uzvaru ar rezultātu 76:68, kļūstot par BBL čempioniem.